Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız
KURUMSAL

BAREM 1991 yılından itibaren "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ile iç ve dış mekanlarınızı aydınlatmaya devam etmektedir.  Aydınlatma ürünleri toplam 1000m2 kapalı alan içerisindeki atölyesinde yüksek kaliteyi estetik anlayış ile bütünleştirerek imal edilmekte ve showroomlarda sergilenmektedir.
Rezidans, AVM, otel, tatil köyü, ofis ve villa aydınlatmasında gelişen aydınlatma teknojileri ve değişen estetik değerlerle güncel uygulamalar yaparak BAREM bugüne kadar çok sayıda başarılı projelere imza atmış bulunmaktadır.
Estetik ve yüksek kaliteye daima önem veren BAREM bugüne kadar yurtiçinde gerçekleştirilen yüzlerce projeye, son yıllarda yurtdışında da pek çok üst düzey aydınlatma projesi ilave olmuştur.
BAREM yaratıcı öneriler ve güncel malzeme seçenekleri kullanarak "mekanlara özel çözümler" üretirken aydınlatma sektöründeki derin bilgi birikimi ve deneyimini müşterileri ile paylaşmaktadır.  Müşteriye özel dizayn ve numuneye göre özel üretim yapmanın yanı sıra, BAREM distribütörü olduğu yabancı firmalarla işbirliği içerisinde, tasarım ve estetik anlamında benzersiz aydınlatma armatürlerini de hizmete sunmaktadır.  Ayrıca satışta esneklik, satış sonrası hizmette ise kusursuz olmayı hedeflerken, genç kadrosu ile müşteri talepleri doğru ve kapsamlı şekilde yorumlamak BAREM'in vazgeçilmez ilkesidir. 

E-Kataloğumuzu Görmek İçin E-Mail Adresinizi Giriniz.